Reproduktory

Reproduktory Alaskan Malamute z naszej hodowli

SnoMals Positive Power syn naszej HOPE Sądecki Gazda oraz Kalamals Prince Vlci Severu

Urodzony: 08.03.2015
Tytuły: Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski
Badania: HD-A, ED 0/0, Oczy OK
Właściciel: Aneta i Adam Chmielewscy
Miejsce zamieszkania: Warszawa

Charakter i wygląd: Noah jest malamutem o stanowczym charakterze. Oddanym przyjacielem rodziny. Uległy, niekonfliktowy w stosunku do członków rodziny. Jednak jest bardzo dominującym samcem w stosunku do psów, nie toleruje innych samców zwłaszcza malamutów.

W opinii wielu sędziów: Noah jest dużym malamutem o samczym wyrazie, poprawnych proporcjach i grubej kości. Efektowny alaskan z dużą głową i prawidłowym usadowieniu uszu. Mocną klatką piersiową, dobrze noszonym ogonem i pełnym zgryzem nożycowym. Noah ma także wilcze umaszczenie i teksturę sierści, doskonały w ruchu.

Osiągnięcia wystawowe: BOG IVx1, Zwycięzca Rasy (BOB)x2, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS) x2,  CWC x3, CACIB x2, CRUFTS nominacja 2017,  Miejsce Najlepszy Junior w Rasie x2, Zwycięzca Młodzieży x3, Najlepsze Szczenie w Rasie x2, Ocena Doskonała x18

Sport:  Noah biega rekreacyjnie przy rowerze. Formą treningu jest też ciągnięcie opony.

Na krycie naszym psem zapraszamy jedynie suczki rodowodowe z uprawnieniami hodowlanymi, przebadane pod kątem dysplazji i genetycznych chorób oczu – aktualny certyfikat. Proponujemy dogodne warunki krycia!

 

reproduktor alaskan malamute