Rezerwacja Szczeniaka

Rezerwacja szczeniaka Alaskan Malamute

Jeżeli jesteś zainteresowany szczenięciem Alaskan Malamute, zachęcamy do wcześniejszego kontaktu. Przyjmujemy rezerwację nawet 6 miesięcy przed urodzeniem szczeniąt, ponieważ staramy wybrać najlepszego ojca, który będzie doskonałym pod względem budowy jak i charakteru Alaskan Malamute.

Sprzedajemy tylko szczeniaki z rodowodem Związku Kynologicznego w Polsce (FCI), wszystko po to, aby chronić rasę Alaskan Malamute, dopuszczać do rozrodu tylko najlepszych przedstawicieli rasy. Przywiązujemy dużą wagę do wychowania i  socjalizacji szczeniąt, do 5 tygodnia życia maluchy mieszkają razem z nami w naszej sypialni. Później trafiają na wybieg z matką, gdzie uczą się wzajemnych zachowań i relacji. Maluchy wypuszczamy do nowych domów, nie wcześniej niż po ukończeniu 8 tygodni. Każdy szczeniak otrzymuje od nas okazałą wyprawkę.

ZOBACZ AKTUALNE MIOTY / DOSTĘPNE SZCZENIĘTA >>>>

Od czego zależy cena malamuta ?

Wartość szczeniąt jest zróżnicowana, zależy od ilości urodzonych maluchów w miocie, ojca i poniesionych kosztów przez hodowle oraz od przeznaczenia szczeniaka. Kładziemy duży nacisk na wybór odpowiedniego reproduktora, szukamy najlepszego przedstawiciela rasy, który jest doceniany na wystawach psów, przez sędziów o międzynarodowej randze. Często wybieramy na przyszłych tatusiów psy wybitne, które osiągnęły tytuł np. Zwycięzcy Świata, czy Europy.

Ważne jest dla nas także odpowiednie karmienie maluchów i zaufany sprawdzony weterynarz. Dopuszczamy do rozrodu tylko zdrowych przedstawicieli rasy ! Rodzice szczeniąt zawsze mają badania stawów (biodra i łokcie), oczu oraz badania na Polineuropatię. Najważniejsze jest dla nas, aby szczeniaki nie były tylko piękne, ale również zdrowe.

Zapoznaj się opisem rasy Alaskan Malamute !

Zanim zdecydujesz się na rezerwację szczeniaka upewnij się, że to jest rasa dla Ciebie i odpowiada twojemu trybowi życia. Zapoznaj się z informacjami O RASIE.

Obecnie nie przyjmujemy rezerwacji na szczenięta!