Finnick na wystawie psów w Luceńcu

Finnick rozpoczyna championat Słowacji.

Nasz malamut już praktycznie ukończył championat Polski, brakuje nam jedynie jednego wniosku, aby uzyskać ten tytuł. Postanowiliśmy podjąć kolejne wyzwanie tym razem na Słowacji. Finnick własnie wymienił futro i wygląda naprawdę dobrze.

Zatem chwalimy się, tym co udało się osiągnąć:

w dniu  12.05.2018 Finnick otrzymał ocenę doskonałą, lokatę pierwsza oraz  CAC, czyli rozpoczął oficjalnie championa Słowacji. W tym dniu oceniał sędzia z Nowej Zelandii – Harris Brain
Dzień później 13.05.2018 również otrzymał ocenę doskonałą, jednak lokatę II. Wygrał Pies z Słowacji. Jesteśmy zadowoleni z obu dni wystawy. Zresztą wszystkie niepowodzenia zrekompensował nam widoki słowackich krajobrazów. Piękna jest Słowacja i co najlepsze nie tak “zaludniona” jak Polska w turystycznych miejscach. Cudne widoki. Nocleg mieliśmy w niewielkiej miejscowości Latky, oddzielonej prawie 50 km od Lucenca. Spokój, cisza tylko niekiedy jakieś psy z właścicielami się przewijały, bo jak się okazało nie tylko my wpadliśmy na pomysł, aby po wystawie tam mieć nocleg. Nasz hotel mieścił się zaraz przy łąkach i ścieżce w góry, zatem pies miał dużo miejsca do wybiegania się, a my do odpoczynku.

Posted by
snomals