Aktualne Mioty

Planowany miot lato 2018

Początkiem wakacji spodziewamy się narodzin szczeniąt alaskan malamute. Otwieramy rezerwację na ten miot.

Bardzo prosimy zanim skontaktujesz się z naszą hodowlą w celu rezerwacji szczeniaka, wypełnij najpierw krótką ankietę, która ułatwi proces komunikacji.

Ankieta do pobrania tutaj >>>>

Rodzicami zostaną:


"Lena" SNOMALS LIGHT OF HOPE & „ FINNICK” MONIKOONA FIRE IN MY HEART

Dowiedź się więcej na temat rodziców: 

Matka >>>     Ojciec >>>


 

Miot szczeniąt Alaskan Malamute

Urodzony 10 Lutego 2018

Uwaga !!! Zakończyliśmy przyjmowanie rezerwacji na szczenieta z tego miotu. Planujemy kolejny miot w okolicach wakacji. Będzie to pierwszy miot naszego importowanego psa z Wielkie Brytanii Finnicka. Wkrótce więcej informacji.

Szczenięta z miotu ze skojarzenia: "Noah" SnoMals Positive Power oraz „Perła” DREMAY BLACK PEARL Srebrny Kieł. 
Maluchy przyszły na świat 10 lutego, a odbiory przewidujemy na 7-8 kwiecień.
Łącznie urodziło się 7 szczeniąt: 6 suk i 1 samiec.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczeniakiem z naszej hodowli, prosimy zacznij od wypełnienia ankiety. Skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie.

Ankieta do pobrania tutaj >>>>

Zdjęcia małych pociech są już do obejrzenia w  galerii>>
Przeczytaj także relację z narodzin >>
Zapraszamy do rezerwacji przede wszystkim miłośników tej cudownej rasy, najchętniej widziani przyszli wystawcy.
Jeżeli nie masz doświadczenia z rasą Alaskan Malamute, zanim zdecydujesz się na kontakt z naszą hodowlą, przeczytaj artykuł O RASIE.


Rodzice szczeniaków

Ojciec 

Przyszłym tatą zostanie Noah syn naszej Hope. Obecnie dobrze rozbudowany i mocny samiec o doskonałym charakterze, wiele razy doceniany na wystawach o randze krajowej jak i międzynarodowej. Będą to jego pierwsze szczenięta alaskan malamute. Liczymy, że sprawdzi się jako reproduktor. Noah ma już wszystkie uprawnienia i badania, które pozwolą na skojarzenie z naszą suką. Jesteśmy pełni nadziei, że to skojarzenie zaowocuje urodzeniem pięknych pod względem budowy jak i charakteru alaskan malamute.
Więcej na temat Noaha >>>

Matka 

Matka szczeniąt to nasza sprawdzona  suka hodowlana Perła, będzie to jej trzeci miot malamutów. Sunia jest wysokim i mocnej budowy malamutem, z charakteru zawsze spokojna i zrównoważona, cechy te też często przekazuje swoim szczeniakom. Perła posiada badania w zakresie dysplazji stawów biodrowych i łokciowych z wynikiem IDEALNE (HD-A, ED 0/0), certyfikat z badaniem oczu oraz badanie genetyczne na Polineuropatię z wynikiem wolna.
Więcej na temat Perły >>>