Aktualne Mioty

Planowany miot szczeniąt Alaskan Malamute

Wiosna 2018

Przyjmujemy rezerwację na szczenięta z planowanego miotu ze skojarzenia: „Finnick”MONIKOONA FIRE IN MY HEART oraz „Perła” DREMAY BLACK PEARL Srebrny Kieł.

Ojcem szczeniąt zostanie nasz młody malamut importowany w Wielskie Brytanii Finnck, obecnie dobrze rozbudowany i mocny samiec o doskonałym charakterze. Będą to jego pierwsze szczenięta alaskan malamute. Liczymy, że sprawdzi się jako reproduktor. Finnick wkrótce zdobędzie wszystkie niezbędne certyfikaty i badania, które pozwolą na skojarzenie z naszą suką. Jesteśmy pełni nadziei, że to skojarzenie zaowocuje urodzeniem pięknych pod względem budowy jak i charakteru alaskan malamute.
Więcej na temat Finnicka >>>

Matka szczeniąt to nasza sprawdzona  suka hodowlana Perła, będzie tą jej trzeci miot malamutów. Sunia jest wysokim i mocnej budowy malamutem, z charakteru zawsze spokojna i zrównoważona, cechy te też często przekazuje swoim szczeniakom. Perła posiada badania w zakresie dysplazji stawów biodrowych i łokciowych z wynikiem IDEALNE (HD-A, ED 0/0), certyfikat badaniem oczu oraz badanie genetyczne na Polineuropatię z wynikiem wolna.
Więcej na temat Perły >>>

Szczeniaki planowo mają się urodzić w lutym/marcu, a odbiory przewidujemy na miesiące kwiecień/maj.

Zapraszamy do rezerwacji przede wszystkim miłośników tej cudownej rasy, najchętniej widziani przyszli wystawcy.
Jeżeli nie masz doświadczenia z rasą Alaskan Malamute, zanim zdecydujesz się na kontakt z naszą hodowlą, przeczytaj artykuł O RASIE