Aktualne Mioty

 

Planowany miot szczeniąt Alaskan Malamute

Luty 2018

Przyjmujemy rezerwację na szczenięta z planowanego miotu ze skojarzenia: "Noah" SnoMals Positive Power oraz „Perła” DREMAY BLACK PEARL Srebrny Kieł.

Ojcem szczeniąt zostanie Noah syn naszej Hope. Obecnie dobrze rozbudowany i mocny samiec o doskonałym charakterze, wiele razy doceniany na wystawach o randze krajowej jak i międzynarodowej. Będą to jego pierwsze szczenięta alaskan malamute. Liczymy, że sprawdzi się jako reproduktor. Noah ma już wszystkie uprawnienia i badania, które pozwolą na skojarzenie z naszą suką. Jesteśmy pełni nadziei, że to skojarzenie zaowocuje urodzeniem pięknych pod względem budowy jak i charakteru alaskan malamute.
Więcej na temat Noaha >>>

Matka szczeniąt to nasza sprawdzona  suka hodowlana Perła, będzie to jej trzeci miot malamutów. Sunia jest wysokim i mocnej budowy malamutem, z charakteru zawsze spokojna i zrównoważona, cechy te też często przekazuje swoim szczeniakom. Perła posiada badania w zakresie dysplazji stawów biodrowych i łokciowych z wynikiem IDEALNE (HD-A, ED 0/0), certyfikat z badaniem oczu oraz badanie genetyczne na Polineuropatię z wynikiem wolna.
Więcej na temat Perły >>>

Szczeniaki planowo mają się urodzić w okolicach 10 lutego, a odbiory przewidujemy na 7-8 kwiecień.

Prosimy, zanim z nami się skontaktujesz wypełnij najpierw krótką ankietę. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24 godzin. W skrajnych przypadkach czas oczekiwania może być dłuższy.

Ankieta do pobrania tutaj >>>>

Zapraszamy do rezerwacji przede wszystkim miłośników tej cudownej rasy, najchętniej widziani przyszli wystawcy.
Jeżeli nie masz doświadczenia z rasą Alaskan Malamute, zanim zdecydujesz się na kontakt z naszą hodowlą, przeczytaj artykuł O RASIE

"Noah" SnoMals Positive Power

" Perła"DREMAY BLACK PEARL Srebrny Kieł